کلاسهای سوپر متاریدینگ (فراخواندن) در شرق تهران

دوره سوپر متاريدينگ (Meta Reading)  فراخواندن/ فرامطالعه

در طول تاريخ ، مردم هميشه از کم هوشي، عدم تمرکز و دقت و ... در حين مطالعه رنج برده اند وبا اين وجود تغييرات کمي تاکنون در سيستم مطالعه پديد آمده است و تنها تغييري که در سال هاي اخيري در جهان رخ داده، استفاده از روش تندخواني است .

البته روش تندخواني نيز به دليل آن که در بهبود تمرکز، هوش و حافظه تغييري ايجاد نمي کند ، عملا منجر به بازدهي و يادگيري مطلوب نمي شود. قرن حاضررا قرن انفجار اطلاعات خوانده اند، در شرايطي که توليد انبوه اطلاعات به مرز ثانيه رسيده است ،چگونه مي توان خواند و آموخت و همپاي اطلاعات رشد کرد؟  دوره فرا خواندن يا متا ريدينگ قسمتي از طرح ابداعي" پرورش نابغه ها" است  که توسط دکتر حسن فراهاني براي کودکان ارائه شده است و چون اين دوره ، قابليت  اجرا براي بزرگسالان را نيز داشت، انديشکده مهارت و خلاقيت تصميم گرفته است تا اين دوره را براي بزرگسالان نيز، اعم از دانش آموزان، دانشجويان، کارمندان و ساير اقشار جامعه برگزار کند.

در اين دوره آموزشي وضعيت PFC مغز سامان پيدا مي کند وبا فعال شدن نيکره راست مغز، نيمکره هاي مغز انسان متعادل تر مي شود ودقت وتمرکز و حافظه به شکل عجيب و باورنکردني ارتقا مي يابد به طوري که حافظه حدود دو هزار در صد رشد دارد و شيوه مطالعه و خواندن نيز کاملا دگرگون مي شود  و از شکل سنتي و حتي تند خواني به تصوير برداري لحظه اي  و فوتوني صفحه اي  تبديل مي شود. در اين دوره يک صفحه بيست سطري از يک کتاب وزيري بين 4 تا 7 ثانيه همراه با ياد گيري خوانده مي شود ، به عبارت ديگر يک کتاب 300  صفحه اي را در مدت زمان حد اکثر 24 تا 35 دقيقه مطالعه مي شود. البته، در دوره فراخواندن يا متاريدينگ پيشرفته ، زمان مطالعه فوق الذکر مجددا کاهش مي يابد. بر اين اساس ، دوره آموزشي فراخواندن (متاريدينگ) زمينه لازم را براي ايجاد دانش تراکمي و بهبود وضعيت علمي کشور نيز فراهم مي کند. 

در روش فراخواندن يا سوپر متاريدينگ، علاوه بر يادگيري مفهومي، به دليل ارتقاء وضعيت هوش و حافظه و دقت و تمرکز و ... مطالعه امري لذت بخش و آسان خواهد شد و اين امکان را پديد خواهد آورد که فرد پس ازگذراندن 10الی 12 جلسه آموزشي و استمرار تمرينات بتواند در يک بازه زماني کوتاه ، از لحاظ کمي و کيفي هوش ، حافظه ، تمرکز و مطالعه  و دانش خود را به ميزان شگفت انگيزي افزايش دهد.

 


سرای محله شمیران نو

 تاریخ شروع کلاسها: جمعه 93/10/19


مکان: خ هنگام، میدان الغدیر، بوستان الغدیر، سرای محله شمیران نو  

هزینه ثبت نام: 140.000 تومان

تمام عواید حاصل از دریافت شهریه های این دوره ها صرف امور خیریه و کمک به ایتام می شود.

*برای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد ، بهزیستی ، ایتام و بیماران اوتیسمی و سندروم رایگان می باشد.

12 جلسه هر هفته 2 ساعت جمعه ها :: (8 الی 10) ، (10 الی 12) ، (13:30 الی 15:30) ، (15:30 الی 17:30) 

شماره حساب: 2086844909 بانک ملت

شماره کارت: 5139 0014 3375 6104

صاحب حساب: حسن فراهانی

ارائه قبض یا فیش پرداختی در روز شروع کلاسها الزامی می باشد.


 

لطفا پس از واریز وجه، فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.
 
 
تحت پوشش کمیته امداد می باشم
تحت پوشش بهزیستی می باشم
ارسال یک نسخه به خودتان