آغاز ثبت نام در کلاسهای مقدماتی متاریدینگ 100% (فراخواندن) شهریورماه

آغاز ثبت نام ترم تابستان دوره مقدماتی متاریدینگ 100%

تاریخ شروع دوره کامل متاریدینگ مقدماتی:

جمعه 1395/6/5

ساعت کلاس ها :  10 تا 12 صبح

تعداد جلسات ۱۶ جلسه هر هفته یک جلسه ( ۲ ساعت )

مکان: تهران، میدان رسالت، میدان الغدیر، تقاطع سراج و دلاوران، خیابان صاحب الزمان به سمت بزرگراه باقری، ضلع شمال خیابان صاحب الزمان، نبش کوچه شهید اصغری.

هزینه ثبت نام : 300,000 تومان ( 3,000,000 ریال)

 

تمام عواید حاصل از دریافت شهریه های این دوره ها صرف امور خیریه و کمک به ایتام می شود.
*برای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد ، بهزیستی ، ایتام و بیماران اوتیسمی و سندروم رایگان می باشد.

شماره حساب: 0104331880000 بانک ملی
شماره کارت: 5931 9414 9918 6037
صاحب حساب: حسن فراهانی

دوره متاريدينگ (Meta Reading) فراخواندن

در طول تاريخ ، مردم هميشه از کم هوشي، عدم تمرکز و دقت و ... در حين مطالعه رنج برده اند وبا اين وجود تغييرات کمي تاکنون در سيستم مطالعه پديد آمده است و تنها تغييري که در سال هاي اخيري در جهان رخ داده، استفاده از روش تندخواني است .
البته روش تندخواني نيز به دليل آن که در بهبود تمرکز، هوش و حافظه تغييري ايجاد نمي کند ، عملا منجر به بازدهي و يادگيري مطلوب نمي شود. دوره فرا خواندن يا متا ريدينگ قسمتي از طرح ابداعي" پرورش نابغه ها" است که توسط دکتر حسن فراهاني براي کودکان ارائه شده است.
از آنجا که این دوره ، قابليت اجرا براي بزرگسالان را نيز داشت، مهارتسرای اندیشه تصميم گرفته است تا اين دوره را براي بزرگسالان نيز، اعم از دانش آموزان، دانشجويان، کارمندان و ساير اقشار جامعه برگزار کند.متاریدینگ در سه سطح مقدماتی،متوسطه و پیشرفته طراحی شده است. از ابتدای سال ۹۲ که اموزش این دوره شروع شده است تا انتهای سال ۱۳۹۴ (۱۰ تا ۲۵ درصد) متاریدینگ مقدماتی ارائه شده بود.و از ابتدای سال۹۵ متاریدینگ مقدماتی به صورت ۱۰۰ درصد ارائه شده است که نوید یک تحول شگرف را برای جامعه می دهد.
در اين دوره آموزشي وضعيت PFC مغز سامان پيدا مي کند وبا فعال شدن نيکره راست مغز، نيمکره هاي مغز انسان متعادل تر مي شود ودقت وتمرکز و حافظه به شکل عجيب و باورنکردني ارتقا مي يابد همچنین شيوه مطالعه و خواندن نيز کاملا دگرگون مي شود و از شکل سنتي و حتي تند خواني به تصوير برداري لحظه اي و فوتوني صفحه اي تبديل مي شود. در اين دوره يک صفحه بيست سطري از يک کتاب وزيري بين ۴ تا ۸ ثانيه همراه با ياد گيري خوانده مي شود ، به عبارت ديگر يک کتاب ۳۰۰ صفحه اي را در مدت زمان حد اکثر ۲۲ تا۴۰ دقيقه مطالعه مي شود.
البته، در دوره فراخواندن يا متاريدينگ پيشرفته ، زمان مطالعه فوق الذکر مجددا کاهش مي يابد. بر اين اساس ، دوره آموزشي فراخواندن (متاريدينگ) زمينه لازم را براي ايجاد دانش تراکمي و بهبود وضعيت علمي کشور نيز فراهم مي کند.

در روش فراخواندن يا متاريدينگ، علاوه بر يادگيري مفهومي، به دليل ارتقاء وضعيت هوش و حافظه و دقت و تمرکز و ... مطالعه امري لذت بخش و آسان خواهد شد و اين امکان را پديد خواهد آورد که فرد پس ازگذراندن ۱۶ جلسه آموزشي و استمرار تمرينات بتواند در يک بازه زماني کوتاه ، از لحاظ کمي و کيفي هوش ، حافظه ، تمرکز و مطالعه تصویری و نگاتیوی و دانش خود را به ميزان شگفت انگيزي افزايش دهد.

ارائه قبض یا فیش پرداختی در روز شروع کلاسها الزامی می باشد.

 


 

لطفا پس از واریز وجه، فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.
 
 
تحت پوشش کمیته امداد می باشم
تحت پوشش بهزیستی می باشم
captcha
بارگذاری مجدد
ارسال یک نسخه به خودتان