...فریاد سکوت ( جوابیه دکتر فراهانی به خبرگزاری فارس. )

بسم الله الرحمن الرحیم

مدیرمحترم خبرگزاری فارس

با سلام و تحیات به استحضار می رساند پیرو انتشار مطلبی با عنوان "حفظ یک ماهه قران با عرفان کاذب " در خبر گزاری فارس در تاریخ  1392/12/11 مطلب زیر به عنوان جوابیه خبرمذکور ارسال می شود تا در همان خبرگزاری منتشر گردد.

 

ادامه مطلب...

"11 روش ساده و موثر برای تربیت و پرورش کودکی شاد"

شاد بودن یکی ازبزرگترین هدایا است که کودک می تواند از والدین خود بگیرد. مطلب زیر به شما می گوید چطور به کودکانتان عزت نفس و رضایتمندی پایدار بدهید.

 

ادامه مطلب...

"خشونت" و "تنبيه" در خانواده


"خشونت" و "تنبيه" در خانواده گاهي تبلور ترس و دلهره است زيرا فرزنداني كه از كودكي فقط آموخته‌اند كه به همه درخواستهاي موجود پاسخ "آري" بدهند و اگر "نه" بگويند در معرض تنبيه قرار مي‌گيرند، در بزرگسالي احتمال آنكه هرگاه "نه" مي‌شنوند ،از ابزار خشونت استفاده كنند بيشتر است ، همانطور كه فرزندان خانواده‌هاي پدرسالار، غالبا يا خشونتگرا هستند و يا از افسردگي رنج مي‌برند

 

ادامه مطلب...

..نگرانی‌های رنگارنگ بلوغ ..

از آنجا كه افراد در نوجوانی با آینده بلند مدت خود نیز فكر می كنند، نگرانی های آنها فقط مربوط به مسائل گذاری فعلی نمی شود.

 

ادامه مطلب...

...كم كاري مادرزادي تيروئيد چيست؟

اين بيماري در اثر كم كاري غده تيروئيد در كودكان ايجاد مي‌شود. اين غده در ناحيه گردن قرار گرفته است و هورموني (ماده شيميايي)به نام تيروكسين توليد مي‌كند كه براي رشد و تكامل تمامي اعضاي بدن بويژه سيستم عصبي ضروري است.

 

ادامه مطلب...

کودکان دوست دارند تجارب ناخوشایند را نیز تکرار کنند

بازی وسیله ای برای بیان احساسات، برقراری روابط، توصیف تجربیات، آشکار کردن آرزوها و خودشکوفایی کودکان است.

 

ادامه مطلب...